Kontakt

Kinnistu OÜ

Riia mnt 24 D Tartu 50010     Vaata kaarti

Reg. nr 11082662

KMKR nr. EE100964473

 

Mart Erik
Juhataja, Magister Metsamajanduse insener
Telefon: +372 50 17886
Email: mart@kinnistu.ee
Skype: marterik
Liis Florides
Põllumaa ja kinnistute ost-müük, BA Ärimajandus, Metsanduse spetsialist tase 5
Telefon: +372 53 488010
Email: liis@kinnistu.ee
Skype: Florides.liis
Kristiina Papp
Asjaajamine, BA Kinnisvara hindamine ja planeerimine
Telefon: +372 59 126101
Email: kristiina@kinnistu.ee
Skype: Kristiina.papp
Triin Luksepp
Raamatupidaja, maamajanduse konsulent tase 5, BA maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine
Telefon: +372 53 037453
Email: triin@kinnistu.ee
Sandra Sarapuu
Metsaülem, Metsaressursi andmehaldur, BA Loodusvarade kasutamine ja kaitse
Telefon: +372 53325596
Email: sandra@kinnistu.ee
Skype: Sandrasarap
Gunnar Hendrikson
Gunnar Hendrikson
Metsaülem, metsanduse konsulent tase 5
Telefon: +372 50 14367
Email: gunnar@metsahing.ee

metsamaad, põllumaad, maatulundusmaad …

↑   Üles