Kontakt

Kinnistu OÜ

Riia mnt 24 D Tartu 50010     Vaata kaarti

Reg. nr 11082662

KMKR nr. EE100964473

 

Mart Erik
Juhataja
Telefon: +372 50 17886
Email: mart@kinnistu.ee
Skype: marterik
Liis Florides
Põllumaa ja kinnistute ost, müük
Telefon: +372 53 488010
Email: liis@kinnistu.ee
Skype: Florides.liis
Kristiina Papp
Asjaajamine
Telefon: +372 59 126101
Email: kristiina@kinnistu.ee
Skype: Kristiina.papp
Margarete Jürjo
Metsaressursi andmehaldur, metsakorraldaja tunnistus nr.244
Telefon: +372 56 981233
Email: margarete@kinnistu.ee
Skype: margarete_mmk
Triin Luksepp
Raamatupidaja
Telefon: +372 53 037453
Email: triin@kinnistu.ee
Gunnar Hendrikson
Metsaülem
Telefon: +372 50 14367
Email: gunnar@metsahing.ee
Leino Lõhmus
Kinnistute ülevaataja
Telefon: +372 55 964877
Email: leinolohmus@gmail.com

metsamaad, põllumaad, maatulundusmaad …

↑   Üles